Katalog realizacji


aktualności
19. czerwca 2018 Lus-ar wśród sponsorów Festynu Dworcowego osiedla Stacja

Festyn Dworcowy to największa cykliczna impreza osiedlowa w Ostrołęce. Odbywa się na terenie Placu Dworcowego i Skweru Kolejarzy przed Dworcem PKP. W tym roku na 17. czerwca 2018 zaplanowano masę atrakcji: konkursy, stoiska, zwiedzanie lokomotywy, pokaz laserowy, a główną gwiazdą dnia był Zenon Martyniuk. W tym roku tradycyjnie współtworzyliśmy ten radosny dzień... fundując nasze lustra do wielkiej loterii fantowej. Mamy nadzieję, że wszyscy uczestnicy świetnie się bawili.


15. kwietnia 2018 Ponownie odwiedziliśmy targi Salone del Mobile
W dniach 9-19.04. odbyły się największe targi projektowania i designu na świecie: Salone del Mobile. Tradycyjnie i my zjechaliśmy w tym czasie do Mediolanu, gdzie zapoznawaliśmy się z najnowszymi trendami we wzornictwie przy projektowaniu i produkcji mebli.
1. kwietnia 2018 Lus-ar życzy szczęśliwej Wielkanocy!

26. marca 2018 Wsparliśmy Charytatywny Turniej Piłki Nożnej

25.03.2018 na terenie Hali Sportowej im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbył się Turniej Charytatywny pod hasłem "Dajemy Radość". Impreza ta została organizowana celem wsparcia uczniów Ośrodka Szkolno -Wychowawczego. Pozyskane fundusze będą przeznaczone na organizację zielonej szkoły w polskich górach, a także zakup pomocy dydaktycznych wspierających rozwój globalny naszych uczniów z różną niepełnosprawnością intelektualną, sprzężoną czy ruchową. Miło nam, że mogliśmy dołożyć swoją cegiełkę do tego przedsięwzięcia. Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy!


9. lutego 2018 Nasze szklane statuetki na Gali Sportowiec Roku 2017 w Regionie

8 lutego 2018 mieliśmy przyjemność uczestniczyć w Gali wręczenia nagród Sportowiec Roku. Wyróżnienie zostali nie tylko najlepsi zawodnicy, ale i trenerzy, animatorzy i działacze sportowi. Zwycięzcy otrzymali wykonane przez nas szklane statuetki. Gratulujemy!

3. lutego 2017 Byliśmy na targach BUDMA

Już po raz dziewiąty odwiedziliśmy Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA w Poznaniu, które tym razem odbywały się od 30. stycznia do 2. lutego. Przyciągają nas tam debaty, warsztaty, konferencje, a przede wszystkim stoiska.

20. grudnia 2017 Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku 2018

5. grudnia 2017 Filmowe zwierciadła
Jak co roku, w Ostrołęce, odbył się Festiwal Filmów "Filmowe Zwierciadła". W dniach 2-3 grudnia mieliśmy możliwość obejrzenia najlepszych amatorskich filmów z całej Polski. My, za swojej strony, mieliśmy tradycyjnie przyjemność przygotowywać szklane statuetki na galę wieńczącą to wydarzenie. Najserdeczniejsze gratulacje dla Lauratów!
29. listopada 2017 Otrzymaliśmy miłe podziękowanie od WTZ Otwarte serca
"Podziękowanie dla Pana Pawła Malinowskiego
Cieszymy się, że są wśród nas ludzie, którym nie jest obojętny los osób niepełnosprawnych. Dzięki Państwa pomocy życie naszych podopiecznych jest przyjemniejsze i prostsze, a na ich twarzach częściej gości uśmiech.
Serdecznie podziękowania składają:
Uczestnicy oraz Kadra Warsztatu Terapii Zajęciowej Otwarte Serca w Ostrołęce"
Jest nam bardzo miło, że mogliśmy pomóc.
14. maja 2017 Wsparliśmy Tenisowy Turniej Otwarcia
Otwarcie nowego sezonu, zorganizowane przez Ostrołęckie Towarzystwo Tenisowe, odbyło się w dniach 13-14 maja na kortach ziemnych przy ulicy Hallera w Ostrołęce. Do rywalizacji przystąpili najlepsi zawodnicy z miasta i powiatu ostrołęckiego, a także goście z kilku ościennych miast. Miło nam, że mogliśmy dołożyć swoją cegiełkę do tego przedsięwzięcia. Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy!

13. kwietnia 2017 Lus-ar życzy szczęśliwej Wielkanocy!

Kartka
11. lutego 2017 Byliśmy na targach BUDMA

Już po raz ósmy odwiedziliśmy Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA w Poznaniu, które tym razem odbywały się od 7. do 10. Lutego. Przyciągają nas tam debaty, warsztaty, konferencje, a przede wszystkim stoiska.

10. lutego 2017 Gala Sportowiec Roku Regionu - wręczono statuetki z Lus-aru

Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w Gali "Sportowiec Roku 2016 w Regionie", na której wyróżniono najlepszych sportowców, wyłonionych plebiscytem. Cała dziesiątka podczas gali odebrała piękne statuetki od firmy Lus-ar i została nagrodzona przez sponsorów plebiscytu - pisze portal "Moja Ostrołęka". Jeszcze raz serdecznie gratulujemy zwycięzcom!

28. stycznia 2017 Szklane statuetki z Lus-aru na największym w Polsce turnieju tańca na rurze

Esensai Championship to ogólnopolskie zawody pole dance rozgrywane, aż w 7 kategoriach. Zwycięzców nagrodzono naszymi statuetkami. Gratulujemy!

17. stycznia 2017 Zwiedzamy targi BAU w Monachium

Serdecznie pozdrawiamy Państwa z Wiodących Światowych Targów Architektury, Materiałów i Systemów Budowlanych, które odbywają się w Monachium w dniach 16-21 stycznia.

13. stycznia 2017 Wspieramy "Ostrołęcki Przegląd Twórczości Plastycznej"

2. stycznia odbył się wernisaż wystawy zatytułowanej "Ostrołęcki Przegląd Twórczości Plastycznej 2017" w Galerii Ostrołęka. Zobaczyliśmy prace ponad 20 autorów. Ze wszystkich zgłoszonych prac komisja, powołana przez organizatorów przeglądu, wybrała te najlepsze, które zostały wystawione w galerii.

24. grudnia 2016 Lus-ar życzy Wesołych Świąt!11. grudnia 2016 Lus-ar wśród sponsorów Pływackich Mikołajek

W Parku Wodnym "Aquarium" Klub Pływacki "Squantina" zorganizował w sobotę Ogólnopolski Mikołajkowy Puchar Sprintu w Pływaniu z Olimpijskimi Gwiazdami Sportu. Z przyjemnością wsparliśmy tę inicjatywę wykonując 200 sztuk medali ze szkła.


26. września 2016 Odwiedziliśmy targi Glass Tec w Düsseldorfie

Targi te odbywają się co dwa lata i są największą na świecie imprezą branży szklarskiej - więc nasza obecność jest tam obowiązkowa.

 

30. lipca 2016 Rozbudowujemy się!

Właśnie rozpoczęliśmy budowę nowego budynku biurowo-usługowego, w którym będzie mieściła się sala obsługi klienta, ekspozycja i galeria sztuki użytkowej.

18. kwietnia 2016 Wróciliśmy z Salone del Mobile

Wzięliśmy udział w targach meblarskich Salone del Mobile w Mediolanie, gdzie zapoznawaliśmy się z najnowszymi trendami we wzornictwie przy projektowaniu i produkcji mebli.

 

16. kwietnia 2016 Lus-ar głównym wykonawcą szklanych elementów w Centrum Pieniądza w NBP
Centrum Pieniądza NBP im. Sławomira S. Skrzypka to miejsce, pomaga zrozumieć podstawowe zagadnienia oraz skomplikowane procesy ekonomiczne. Podczas zwiedzania, warto zwrócić uwagę na szklane elementy, albowiem wykonywaliśmy je my.
14. lutego 2016 Nasze realizacje dla Hotelu Natura Mazur na Warchałach

Warto wybrać się do pięknego hotelu Natura Mazur, aby odpocząć, spędzić aktywnie i czas i. poprzeglądać się w naszych lustrach. Wykonaliśmy i zamontowaliśmy tam wiele szklanych elementów architektonicznych.

 

6. lutego 2016 Byliśmy na Budmie w Poznaniu

W dniach 2.02.-5.02 uczestniczyliśmy w Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA w Poznaniu. Impreza ta co roku stanowi dla nas doskonałą okazję do lepszego poznawania się z branżą i naszymi klientami.

 

30. listopada 2015 Rozbudowujemy się!
Historyczny moment: właśnie rozpoczynamy rozbudowę siedziby firmy przy ul. Przemysłowej. Dobudowujemy część magazynowo-produkcyjną. Oczywiście pracujemy normalnie i jak zawsze zapraszamy!
1. listopada 2015 Szklana aranżacja ekspozycji w Muzeum Kultury Kurpiowskiej

Dzięki wygranemu przetargowi mogliśmy zająć się szklaną oprawą stałej ekspozycji w Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce. Zapraszamy do zwiedzania!

 

1. czerwca 2014 Nasze realizacje w Centrum Handlowym "Galeria Bursztynowa"
Wykonaliśmy szereg prac w CH Galeria Bursztynowa w Ostrołęce, produkując i montując wyroby ze szkła i luster.
25 marca 2016 Wesołego Alleluja!
7 grudnia 2015 Wspieramy Festiwal "Filmowe Zwierciadła"
6. grudnia 2015 r. w Ostrołęce odbyła się XVII edycja "Filmowych Zwierciadeł" - Festiwalu Filmów Amatorskich. Publiczność obejrzała ponad 30 krótkich amatorskich produkcji filmowych. Jak co roku, wręczone zostały szklane statuetki, ufundowane przez Lus-ar. Gratulujemy zwycięzcom! (Źródło zdjęcia: Strona wydarzenia na Facebooku.)

9 października 2015 Jesteśmy na targach Vitrum w Mediolanie
Vitrum, to czterodniowe targi, które w tym roku odbywają się od 6 do 9 października w Fiera Milano w Mediolanie. Można znaleźć tu różnego rodzaju nowinki poświęcone produkowaniu i przetwórstwu szkła płaskiego. Impreza przyciąga ludzi z całego świata, nie mogło zabraknąć i nas.

18 września 2015 Odwiedzamy targi Warsaw Build 2015
W dniach 16-18 września spędzaliśmy czas na warszawskich targach budowlanych Warsaw Build: odwiedzaliśmy stoiska zaprzyjaźnionych firm i z przyjemnością wzięliśmy udział w panelach dyskusyjnych.

20 kwietnia 2015 Uczestniczyliśmy w targach meblarskich Salone del Mobile w Mediolanie
W dniach 14-19 kwietnia wzięliśmy udział w targach Salone del Mobile w Mediolanie, gdzie poznawaliśmy najnowsze trendy we wzornictwie przy projektowaniu i produkcji mebli.

12 kwietnia 2015 Nasze statuetki na Pole Art Polska
10. kwietnia odbył się ogólnopolski konkurs Pole ART, na którym wystąpili artyści z całej Polski, przed międzynarodowym jury. Zwycięzcy konkursu otrzymali zaprojektowane i wykonane przez nas szklane statuetki.

3 kwietnia 2015 Życzenia Wielkanocne
Wesołego Alleluja!

17 marca 2015 Uczestniczyliśmy w Targach Architektury i Budownictwa BUDMA i Targach Branży Szklarskiej GLASS
Od kilku lat odwiedzamy regularnie BUDMĘ w Poznaniu. Targi te od lat skutecznie gromadzą branżę budowlaną; polscy producenci prezentują tam swoje najciekawsze propozycje i pełną ofertę.
Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA odbyły się w dniach 10.-13.03.2015, pod hasłem "MATERIAŁY * SYSTEMY * TECHNOLOGIE". W tym samym terminie miały też miejsce Targi Branży Szklarskiej GLASS.

24 grudnia 2014 Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!
6 grudnia 2014 Wspieramy Festiwal "Filmowe Zwierciadła"
6. grudnia 2014 r. w Ostrołęce odbyła się 16. edycja Festiwalu Filmów Amatorskich "Filmowe Zwierciadła". W konkursie zobaczyliomy najlepsze amatorskie filmy, nakręcone przez twórców z całej Polski. Jak co roku, wręczone zostały szklane statuetki, naszego wykonania. Gratulujemy zwycięzcom! Fot. Moja-Ostrołęka.

2 grudnia 2014 Otrzymaliśmy podziękowanie od Ostrołęckiego Centrum Kultury
Aż trudno uwierzyć że już dziesięć lat minęło odkąd zaczęliśmy wspierać ostrołęcki konkurs wokalny "Talent", skierowany do młodych artystów. W tym roku otrzymaliśmy od Ostrołęckiego Centrum Kultury oficjalne podziękowanie za dekadę współpracy. Przez ten czas podarowaliśmy uczestnikom aż 100 szklanych statuetek! Dziękujemy za miłą pamiątkę.

27 października 2014 Wzięliśmy udział w Glasstec 2014
Targi Glasstec, to największa na świecie impreza branży szklarskiej. Odbywa się co 2 lata i jak zawsze nie mogło nas tam zabraknąć. Międzynarodowe Targi Produkcji i Przetwórstwa Szkła odbyły się w dniach 21-24 października w Düsseldorfie.

25 maja 2014 Targi CZAS NA KURPIE - KUPUJ LOKALNE PRODUKTY
Już po raz czwarty uczestniczyliśmy w ostrołęckich targach, mających na celu promowanie najlepszych produktów wytwarzanych na terenie Ostrołęki i jej okolic. Na naszym stoisku zaprezentowaliśmy lustra ( m.in. łazienkowe, kryształowe, z oświetleniem), a także szklane patery wykonane metodą fusing. Z tego miejsca przypominamy, że zawsze warto odwiedzać nas na wszelkiego rodzaju targach, ponieważ zawsze przygotowujemy dla Państwa specjalne promocje. Targi odbyły się w Wyższej Szkole Administracji Publicznej w Ostrołęce. Źródło zdjęcia: portal "eOstrołęka".

19 kwietnia 2014 Życzenia Wielkanocne
Wesołego Alleluja!

14 kwietnia 2014 Targi branży meblarskiej w Mediolanie
W dniach 8-13 kwietnia 2014 firma Lus-ar wzięła udział w targach Salone del Mobile w Mediolanie. Jest to jedno z największych wydarzeń rynku meblowego na świecie i idealne miejsce do "podglądania" najnowszych trendów w designie.

15 marca 2014 Uczestniczyliśmy w Targach Architektury i Budownictwa  BUDMA i Targach Branży Szklarskiej GLASS
Od kilku lat odwiedzamy regularnie BUDMĘ w Poznaniu. Targi te od lat skutecznie gromadzą branżę budowlaną; polscy producenci prezentują tam swoje najciekawsze propozycje i pełną ofertę. To jedno z miejsc, w których nawiązujemy nowe kontakty biznesowe z producentami, architektami i dostawcami. Jednym z gości był w tym roku fińskim profesor architektury Rainer Mahlamäki . Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA  odbyły się w dniach 11.-14.03.2014. W tym samym terminie miały też miejsce Targi Branży Szklarskiej GLASS.

24 luty 2014 Nasze okładziny œścienne z Chmielnej 25 zaprezentowane na międzynarodowej konferencji INGLASS 2014
Znany polski architekt Andrzej Bulanda na konferencji INGLASS zaprezentował budynek Chmielna 25 - który zaprojektowała jego pracownia architektoniczna "Bulanda Mucha architekci" - jako jednego z najciekawszych przykładów zastosowania szkła w architekturze nowoczesnej. Jest to dla nas wyróżnienie, bowiem w budynku tym znajduje się przetworzone i zamontowane przez Lus-ar szkło lakierowane.

Czwarta edycja Międzynarodowej Konferencji Architektonicznej INGLASS odbyła się 4. lutego w Warszawie. Zakres tematyczny: szkło, szklane konstrukcje, architektura i inżynieria szkła.

11 stycznia 2014 Wspieramy: Wystawa "Kobieta. Wieczna inspiracja w sztuce polskiej XX wieku."
W Muzeum Kultury Kurpiowskiej odbył się wernisaż, poświęcony motywowi kobiety w sztuce dwudziestego wieku. Zaprezentowane obrazy, rzeźby i grafiki pochodzą z wieloletnich zbiorów muzealnych, ale duża część z nich nie była jeszcze nigdy wystawiana w Ostrołęce. Wystawę można obejrzeć do 3 maja 2014 roku. Jako jedna z firm sponsorujących wydarzenie, serdecznie zapraszamy!

23 grudnia 2013 Życzenia świąteczne
Zdrowych, wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku.

9 grudnia 2013 Zwierciadła Filmowe 2013
W dniach 7-8 grudnia 2013r. w Ostrołęce odbył się Festiwal Filmów Amatorskich Filmowe Zwierciadła. W konkursie zobaczyliœmy najlepsze amatorskie filmy, nakręcone przez twórców z całej Polski. Jak co roku, wręczone zostały szklane statuetki, naszego wykonania. Fot. Moja-Ostrołęka.29 listopad 2013 Jak Lus-ar pomaga drużynie siatkarskiej?

Krok 1: Treningi siłowe z użyciem szklanych blatów.Krok 2: Na rozgrzewkę przysiady z podnoszeniem przeźroczystej gabloty klejone na UV.Krok 3: Szklana ściana oparciem dla zmęczonego zawodnikaKrok 4: Szklane schody wyszorowane przez panią Krysie - prawie niewidzialne! - świetnie sprawdzają się podczas meczu.Krok 5: Ups, zawodnik przeciwnej drużyny właśnie znalazł w bucie kawałki tłuczonego szkła, które gdzieś nam się zapodziały.A już zupełnie poważnie z prawdziwą przyjemnością wspieramy tradycyjnymi metodami ostrołęcką drużynę siatkarską Pekpol Energa - wyłącznie tradycyjnymi metodami.PS Tu trener pokazuje nam jakiej grubości ma być szkło do jego nowego stolika:20 listopada 2013 WRZESIEŃ - LISTOPAD 2013
Tegoroczna jesień upłynęła nam w dużej mierze pod znakiem targów i wystaw - tym razem w charakterze odwiedzających.
Z głowami pełnymi pomysłów i nowych technologii przygotowujemy się w do dynamicznego wkroczenia w 2014 rok.
Tej jesieni inspirowano nas....

...ZA GRANICĄ:

Targi VITRUM HOLLOW GLASS w Mediolanie to najważniejszy event poświęcony nowym trendom w świecie branży szklarskiej. Zapowiedzi, prognozy, techniczne innowacje... To one pomagają nam utrzymać poziom światowej klasy.

THE MUSEUM OF MODERN ART w Nowym Jorku - to nie tylko zbiór najznamienitszych dzieł sztuki nowoczesnej, ale także świetnie zaprojektowany budynek prezentujący najnowsze rozwiązania i architektoniczne i coraz to nowe sposoby prezentowania sztuki. Ponieważ chętnie współpracujemy z muzeami i galeriami, jest to dla nas szczególnie interesujący aspekt zwiedzania atrakcji Nowego Jorku.

LUWR w Paryżu. "Z wierzchołków tych piramid czterdzieści wieków patrzy na was" - powiedział podobno Napoleon na widok Piramid w Egipcie. Co powiedzieliśmy my pod słynną szklaną piramidą przed Luwrem? "Dziś można by ją zrobić lepiej i ładniej...". Tak czy inaczej, zwiedzenia Luwru okazało kolejnym bezcennym doświadczeniem dla pasjonatów szkła w architekturze i wystawiennictwie. Oprócz wspomnianej piramidy i najsłynniejszej chyba szyby kuloodpornej na świecie (chroniącej Monę Lizę) różnego rodzaju witryny, gablot i zabudowy cieszyły nasze oczy.

...W KRAJU:

TARGI DZIEDZICTWO. Warte odwiedzenia, nawiązaliśmy wiele ciekawych kontaktów i z pewnością nie ominiemy następnych edycji.

MURATOR TARGI: BUDOWA, REMONT, DOM jak co roku cieszyły świetną organizacją i frekwencją. To tu najczęściej zawieramy kontakty z polskimi projektantami wnętrz.

INTERIORS & DESIGN WARSAWY - dużo ciekawych firm i interesujące wykłady. Powróciliśmy do Ostrołęki z teczką wypchaną ulotkami i notatkami.

17 czerwca 2013 KURPIOWSKIE PIASKI 2013
To już kolejna impreza sportowa w tym roku, na którą przygotowywaliśmy statuetki. Tym razem szklanymi trofeami zostali nagrodzeni uczestnicy wyścigu kolarskiego "Kurpiowskie Piaski", który odbył się w Ołdakach 16 czerwca 2013 roku.

W trzech wyścigach Wystartowało 108 osób, a w wyścigu "o złoty dzwonek do roweru" ponad dwadzieścioro dzieci.

18 maja 2013 TALENT 2013
Jak co roku przygotowaliśmy statuetki dla finalistów konkursu piosenki "TALENT". Gala, na której zostały wręczone nagrody i wyróżnienia, odbyła się w czwartek 16 maja. Jury - w składzie: Renata Przemyk, Katarzyna Winiarska, Bogdan Piątkowski - zadecydowało o przyznaniu głównej nagrody Joannie Salamucha. Gratulujemy!

12 kwietnia 2013 Super Niania w Ostrołęce
Jak wychować dziecko na wartościowego dorosłego człowieka? Przysłowiowy dylemat: marchewka, czy kijek? Na te i inne pytania odpowiadała w Ostrołęce sama Super Niania! Z prawdziwą przyjemnością wzięliśmy udział w tym ciekawym i potrzebnym przedsięwzięciu.

9 kwietnia o godz. 17.00 w Restauracji odbyło się pierwsze spotkanie z cyklu "Yes dla Rodziny". Gościem specjalnym był nie kto inny, ale sama Dorota Zawadzka znana z programów "Świat Według Dziecka" oraz "Super Niania". Temat spotkania: "O mądrym kochaniu. O mądrym karaniu i nagradzaniu."
Uczestnicy spotkania wzięli udział w losowaniu atrakcyjnych niespodzianek ufundowanych przez firmy wspierające przedsięwzięcie YES dla Rodziny, w tym oczywiście firmę Lus-ar.
14 marca 2013 Najpiękniejsze dziewczyny w Ostrołęce obdarowane szklanymi statuetkami. Wybór Miss Radia OKO.
Piękno jest jedyną rzeczą boską i widzialną jednocześnie.
- Sokrates

Zgodnie z tą maksymą, z przyjemnością uczestniczyliśmy w akcji wyboru najpiękniejszej mieszkanki Ostrołęki, tworząc specjalnie na tę okazję oryginalne szklane statuetki. Przez ostatnie miesiące Ostrołęczanie mogli głosować na swoje faworytki. Konkurs został zorganizowany przez Radio OKO.

Tytuł Miss otrzymała Kinga Śledziewska. Serdecznie gratulujemy!
24 luty 2013 Nasze szklane statuetki trafiły do zwycięzców Turnieju Tenisowego
Halowy Turniej Tenisa Ziemnego OPEN organizowany przez Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe zakończył się uroczystą galą, podczas której wręczono zwycięzcom statuetki, specjalnie zaprojektowane i wykonane przez nas na tę okazję.

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sportowych sukcesów. Może nawet: aby obok szklanego trofeum pojawiła się kiedyś nagroda ze złota olimpijskiego? W sporcie wszystko jest możliwe!
23 stycznia 2013 Zapowiedzi: BUDMA | GLASS INDUSTRY FAIR (29.01 - 01.02)
Zapraszamy Państwa na Międzynarodowe Targi Budownictwa BUDMA 2013 i Targi Branży Szklarskiej GLASS INDUSTRY FAIR - w Poznaniu. Jak co roku Lus-ar również będzie obecny na obydwu tych imprezach.
20 stycznia 2013 Targi BAU Monachium
Odwiedziliśmy Światowe Targi Architektury, Materiałów i Systemów Budowlanych BAU (14-19 stycznia 2013). Były one reklamowane jako "praktyczne i innowacyjne", "wiodące na arenie międzynarodowej" i "stanowiące inspirację dla architektów i inżynierów", zatem jak widać nasza oczekiwania musiały być duże - a nie zawiedliśmy się. Faktycznie wracamy z ciekawymi inspiracjami i interesującymi kontaktami, a także poczuciem, że jesteśmy na bieżąco ze światowymi trendami.
24 grudnia 2012 Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!
8-9 grudnia 2012 WSPIERAMY: Festiwal Filmów Amatorskich Filmowe Zwierciadła.
W dniach 8-9 grudnia odbył się w Ostrołęce
Festiwal Filmów Amatorskich Filmowe Zwierciadła.
Jak co roku, z przyjemnością znaleźliśmy się wśród sponsorów, wspierających tę imprezę. W konkursie mogliśmy zobaczyć najlepsze amatorskie filmy, nakręcone przez twórców z całej Polski. Grand Prix przyznano filmowi "Cudowny dzień".

Gratulujemy!
23 września 2012 LUS-AR na Jarmarku Ostrołęckim
Dziękujemy za odwiedzanie naszego stoiska na I Jarmarku Ostrołęckim.
23 września 2012 LUS-AR na Jarmarku Ostrołęckim
Mamy przyjemność zaprosić Państwa na nasze stoisko na Jarmarku Ostrołęckim, który odbędzie się 23. września przy ul. Prądzyńskiego (scena i plac przy Kupcu).

Dlaczego warto nas odwiedzić?

Przygotowaliśmy dla Państwa wielkie promocje cenowe
na lustra i patery (fusing).

Zapraszamy!
1 czerwca 2012 LUS-AR WSPOMAGA VI FESTYN "My Twoją Szansą"
Tak jak w poprzednich latach firma Lus-ar wspiera Festyn "My Twoją Szansą" - organizowany przez Stowarzyszenie Przyjaciół Zespołu Nr 5 im. Unii Europejskiej. W tym roku celem jest zebranie pieniędzy na wyposażenie Pracowni Języków Obcych w nowoczesne pomoce dydaktyczne.
31 maja 2012 LUS-AR WYRÓŻNIONY ZA ROLĘ W REWITALIZACJI MAUZOLEUM
W sobotę 26 maja w Ostrołęce odbyło się uroczyste otwarcie Mauzoleum poległych w Bitwie pod Ostrołęką - po konserwacji i rewitalizacji budynku. Podczas uroczystości firma Lus-ar z rąk przewodniczącej projektu, pani Marii Samsel, odebrała podziękowania i gratulacje za wykonaną pracę.

Projekt zrealizowano w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013. Wykonanie szklanych instalacji wymagało dużej precyzji i umiejętności, więc jest nam bardzo miło, iż powierzono je Lus-arowi, jak również, że nasza praca została oficjalnie doceniona.
30 maja 2012 WSPIERAMY FESTYN DWORCOWY - ZAPRASZAMY!
Firma Lus-ar przekazała produkty do loterii na Festynie Dworcowym, który odbędzie się 17 czerwca przed budynkiem Dworca PKP w Ostrołęce. Dochód zostanie przeznaczony na dofinansowanie wyposażenia pracowni w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Ostrołęce.
19 maja 2012 Kupuj Lokalne Produkty!
Firma Lus-ar wzięła udział w Kiermaszu Gospodarczym "Kupuj Lokalne Produkty", który odbył się 19 maja w budynku WSAP. Podczas gali wręczenia nagród zostaliśmy wyróżnieni za kolekcję Luster Kryształowych Grawerowanych. Za wszystkie głosy internautów serdecznie dziękujemy!

Na stoisku Lus-aru można było kupować - po bardzo promocyjnych cenach - lustra (w tym te nagrodzone w konkursie), a także patery z pracowni GUSOO.
Zdjęcia pochodzą z portalu eOstrołęka.

16 maja 2012 Konkurs piosenki "TALENT"
Jak co roku sponsorowaliśmy statuetki dla finalistów konkursu piosenki "TALENT". Gala, na której zostały wręczone szklane statuetki, odbyła się w poniedziałek 16 maja. Główną nagrodę otrzymała Joanna Bernatowicz. Serdecznie gratulujemy!
18 kwietnia 2012 Kupuj Lokalne Produkty!
Zapraszamy do głosowania na lustra kryształowe grawerowane w konkursie Czasu na Kurpie: Kupuj Lokalne Produkty. Głos (jeden dziennie) można oddać pod adresem:

http://czasnakurpie.com.pl/

Dziękujemy!
13-15 kwietnia 2012 18. Ogólnopolskie Targi Budowlane MUREXPO
W dniach 13-15 kwietnia w Warszawie odbyły się targi MUREXPO. My też tam byliśmy! Na stoisku firmy Lus-ar prezentowaliśmy kabiny prysznicowe, szklane rzeźby, lustra z oświetleniem, patery ze szkła stapianego, szklane zegary i wiele innych naszych produktów. Dla zaproszonych przez nas Gości przygotowaliśmy specjalne upominki. Dziękujemy serdecznie wszystkim Odwiedzającym.

13-15 kwietnia 2012 18. Ogólnopolskie Targi Budowlane MUREXPO
Mamy przyjemność zaprosić Państwa do odwiedzenia naszego stoiska na warszawskich targach MUREXPO odbywających się w dniach 13-15.04.2012.

Stoiska 32 i 37

10-11 grudnia 2011 Festiwal Filmów Amatorskich "FILMOWE ZWIERCIADŁA 2011"
Firma Lus-ar objęła swoim patronatem organizowany przez Ostrołęckie Centrum Kultury i Amatorski Klub Filmowy "Jantar" XIII Ogólnopolski Festiwal Filmów Amatorskich "FILMOWE ZWIERCIADŁA 2011" i ufundowaliśmy cztery statuetki-nagrody GRAND PRIX dla finalistów festiwalu.
21 października 2011 Serial Unia Serc
Zrealizowany na zlecenie Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych, 12-odcinkowy obyczajowy serial _Unia Serc_ to nowy sposób na promowanie idei funduszy unijnych. Fabularną osnową będzie opowieść o perypetiach młodych mieszkańców Mazowsza. Na jej tle przedstawiony zostanie proces ubiegania się o unijne dotacje oraz wpływ europejskich pieniędzy na rozwój naszego regionu.

Jeden z odcinków został nakręcony na terenie naszego zakładu!
Zapraszamy do obejrzenia serialu z funduszami europejskimi w roli głównej!
http://mazowia.eu/unia-serc

15-16 października 2011 Targi Budowlane.pl
Szanowni Państwo!
Uprzejmie dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzali nasze stoisko na Targach Budowlanych.pl organizowanych w dniach 15-16 października 2011. Było nam bardzo miło Państwa gościć.
Jednocześnie serdecznie zapraszamy wszystkich do dalszej współpracy.

15-16 października 2011 Targi Budowlane.pl
Szanowni Państwo!
Mamy przyjemność zaprosić Państwa do odwiedzenia naszego stoiska na warszawskich targach Targi Budowlane.pl odbywających się w dniach 15-16.10.2011.

Stoiska 72 i 77
Będziemy prezentować nowoczesne oprawy oświetleniowe LED do luster.
Jako niespodzianka - oryginalna biżuteria artystyczna z galerii GUSOO.
10-13 października 2011 Tydzień miast i regionów OPEN DAYS w Brukseli
Promocja firmy Lus-ar na Forum Międzynarodowym. Firma Lus-ar została zaproszona przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego do prezentacji swojego projektu z Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych. Przedstawialiśmy swoje stoisko w bardzo dużej imprezie w ramach "Tygodnia miast i regionów OPEN DAYS" w Brukseli.


Marszałek Struzik na naszym stoisku
1 lipca 2011 WSPIERAMY AKCJE CHARYTATYWNE
Jak co roku wsparliśmy organizację imprez charytatywnych organizowanych przez Stowarzyszenie Przyjaciół Zespołu Szkół Nr 5 im. Unii Europejskiej w Ostrołęce. Lus-ar pomaga finansowo przy organizacji czerwcowych festynów szkolnych pt. "My Twoją Szansą", jak również zabaw karnawałowych ("Dyskoteka z Mikołajem").

18 kwietnia 2011 Wspieramy TALENT 2011
Jak co roku jesteśmy sponsorami szklanych statuetek dla finalistów konkursu piosenki "TALENT 2011"

15 kwietnia 2011 Targi Budowlane MUREXPO 2011
Szanowni Państwo!
Uprzejmie dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzali nasze stoisko na Targach Modne Wnętrze organizowanych przez Murator w dniach 8-10 kwietnia. Było nam bardzo miło Państwa gościć.
Jednocześnie serdecznie zapraszamy wszystkich do dalszej współpracy.

05 kwietnia 2011 Targi Budowlane MUREXPO 2011
Szanowni Państwo!
Mamy przyjemność zaprosić Państwa do odwiedzenia naszego stoiska na warszawskich targach MUREXPO 2011 odbywających się w dniach 08.04 - 10.04.2011.

Stoisko N15/N22
Będziemy prezentować nowatorskie rozwiązania zastosowań szkła i metalu, ciekawe wzornictwo luster z oświetleniem, jak również artystycznie stapiane szkło - fusing.

Telefon aktywny w czasie Targów +48 698 490 336

12 grudnia 2010 12. Festiwal Filmów Amatorskich "Filmowe
Zwierciadła"
12 grudnia 2010 odbyła się gala rozdania nagród Festiwalu Filmów Amatorskich "Filmowe Zwierciadła". Jak co roku firma Lus-ar przygotowała dla zwycięzców Festiwalu eleganckie szklane statuetki.
27 października 2010 GlassDOOR - drzwi stworzone przez Lus-ar - zostały
nagrodzone w konkursie Kupuj Lokalne Produkty!
Drzwi, pochodzące z linii GlassDOOR zostały nagrodzone dzięki Państwa SMSom i decyzji komisji w konkurencji zorganizowanej przez portal internetowy Czas na Kurpie. Gala wręczenia nagród odbyła się 27 października w OCK.
Dziękujemy!

GlassDOOR wykonane są ze szkła hartowanego, satynowego lub piaskowanego o grubości 8-10 mm. Korzystają z najwyższej jakości okuć (klamki, zawiasy). Dzięki wyspecjalizowanym maszynom i technologiom, możemy tworzyć niezliczoną ilość obrazów, napisów i wszelkiego rodzaju zdobień. Realizujemy zamówienia dla firm, jak i indywidualne projekty i pomysły Klienta. Każdy może - z ich pomocą - stworzyć swoje wymarzone drzwi. GlassDOOR są piękne, bezpieczne i wygodne w utrzymaniu.
28 września - 1 października 2010 Targi Szkła Glasstec w Düsseldorfie
Firma Lus-ar jest obecna na targach aby w pełni korzystać z najnowszych technologii, które prezentowane są przez przedsiębiorstwa branży szklanej z całego świata.
28-29 sierpnia 2010 Turniej Piłki Siatkowej Mężczyzn
Nasza Galeria GUSOO zaprojektowała i zasponsorowała nagrody-statuetki dla uczestników Turnieju Piłki Siatkowej Mężczyzn o Puchar Prezydenta Miasta Ostrołęki.
7 sierpnia 2010 III Otwarty Turniej Plażowej Piłki Siatkowej
Nasza Galeria GUSOO jest sponsorem tego wydarzenia.
10-11 lipca 2010 80-lecie Regionalnego Zespołu Pieśni i Tańca "Zawady"
Nasza Galeria GUSOO jest sponsorem tego wydarzenia.
19 maja 2010 TALENT 2010
Jak co roku wspieramy Ostrołęcki konkurs piosenki TALENT.
2010 Otrzymaliśmy dotację z Unii Europejskiej


Z satysfakcją informujemy Państwa, że odnieśliśmy sukces aplikując o środki finansowe z Unii Europejskiej. Otrzymaliśmy dofinansowanie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007 - 2013 (RPO): Działanie 1.5. Rozwój przedsiębiorczości.

Podpisaliśmy umowę o dofinansowanie na realizację projeku: "Wzrost konkurencyjności firmy LUS-AR poprzez inwestycje w centrum obróbcze szkła". Realizacja tej inwestycji przyczyni się do dalszego rozwoju firmy, zapewniając kompleksową produkcję z zastosowaniem innowacyjnych technologii obróbki szkła.
05 luty 2010 Targi BUDMA 2010
Szanowni Państwo!
Niezwykle miło było nam gościć Państwa na naszym stoisku podczas Targów BUDMA 2010.

Posiadamy długoletnie doświadczenie w zakresie współpracy z czołowymi polskimi architektami i biurami projektowymi. Realizowaliśmy wraz z nimi zarówno duże inwestycje dla firm, jak i liczne rozwiązania dla klientów indywidualnych, używając szkła jako elementu dekoracyjno-użytkowego.

Efekty naszych prac mogą Państwo obejrzeć między innymi w takich obiektach jak Tuan Club, Złote Tarasy, Galeria Bałtycka, Giełda Papierów Wartościowych, Galeria Mokotów, etc. Nasze realizacje dostępne są również w galerii na naszej stronie internetowej lus-ar.com.pl.
19 stycznia 2010 Targi BUDMA 2010
Mamy przyjemność zaprosić Państwa do odwiedzenia naszego stoiska na poznańskich targach BUDMA 2010 odbywających się w dniach 19.01 - 22.01.2010.

Pawilon 5C, stoisko 72
Będziemy prezentować nowatorskie rozwiązania zastosowań szkła i metalu, ciekawe wzornictwo luster z oświetleniem, jak również artystycznie stapiane szkło - fusing.

Telefon aktywny w czasie Targów +48 698 490 336

18 stycznia 2010 Nowa strona Lus-ar
Całkowicie odnowiliśmy nasz wizerunek w internecie, aby pozwolić Państwu na jeszcze lepsze poznanie profilu naszej działalności.
10 stycznia 2010 Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Ostrołęce
Jak co roku pomagamy WOŚP.
06 grudnia 2009 7. Warszawskie Targi Sztuki 2009
W dniach 4-6 grudnia 2009 w Arkadach Kubickiego w Zamku Królewskiwm w Warszawie odbyły się Warszawskie Targi Sztuki, na których gościliśmy razem z naszą Galerią Sztuki Użytkowej GUSOO.

Na targach swoją ofertę prezentowało ponad 60 galerii i antykwariatów - zarówno ze sztuką dawną jak i współczesną.
06 czerwca 2009 Targi BUDMA Interior (Home Decor) 2009
Odbywające się w dniach 3-6 czerwca w Poznaniu targi BUDMA INTERIOR oraz towarzyszące im targi MEBLE, BIURO, HOME DECOR wraz z Salonem LUMINEXPO odwiedziło ponad 20.000 gości.

Choć firma Lus-ar nie wystawiała się na swoim stoisku, to stoisko które zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy dla współpracującej z nami firmy MARTA zostało nagrodzone w konkursie Acanthus Aureus, o czym możemy przeczytać na stronie Międzynarodowych Targów Poznańskich.