katalog
realizacji
oferta dla muzeów
oferta dla architektów
balustrady
szkło LACOBEL
oprawianie w ramy


Szkło lakierowane jest łatwe w montażu i utrzymaniu. Warstwa lakieru użyta do pokrycia szkła jest ekologiczna i przyjazna dla środowiska. Nie zawiera metali ciężkich. Lacobel jest zawsze montowany tak, aby warstwa lakieru była zabezpieczona czyli powłoką szklaną na zewnątrz. Chroni to szkło przed porysowaniem.

Szkło występuje także w wersji bezpiecznej "SAFE", która zapewnia ochronę przed wilgocią i zadrapaniem. Warstwa polipropylenu chroni także przed rozpryśnięciem szkła w czasie rozbicia na drobne kawałki.

Lakierowane szkło Lacobel znalazło szerokie zastosowanie przy wykańczaniu wnętrz. Idealnie nadaje się jako dodatek do szaf, stolików. Szczególnie dobrze prezentuje się jako szklana okładzina na ścianę do kuchni czy też łazienki. To świetny dodatek do nowoczesnych wnętrz, bardzo pożądany przez architektów i projektantów. Idealnie nadaje się do zastosowania we wnętrzach mieszkalnych i biurowych. Jego nowoczesny wygląd spełnia wymogi narzucone przez najnowsze trendy w świecie.

Lacobel dzięki swojej uniwersalności doskonale komponuje się z takimi materiałami jak drewno czy stal. Wysoki połysk Lacobelu świetnie rozświetla wnętrze i dodaje mu elegancji. Mieniąca się wszystkimi kolorami tęczy kolekcja szkła lakierowanego daje możliwość wybrania najbardziej pożądanego odcienia i dopasowanie go do pomieszczenia.