Lustra w najmodniejszych kształtach – nowa kolekcja

Szklane statuetki na gali Sportowiec Roku w Regionie
11 marca 2022

Okrągłe, owalne, a może kształcie organicznej plamy? Z oświetleniem – lub bez. Z ramą – lub bez. Gotowy produkt lub wersja na wymiar. Wszystkie znajdziesz u nas.

Moda na lustra okrągłe trwa niepodzielnie od kilku lat i wszystko wskazuje, że zostanie z nami na dłużej. Skąd to wiemy? Jeździmy na najważniejsze targi meblowe w Mediolanie. To miejsce, które kreuje i
przepowiada trendy. W tym roku powtarzającym się motywem na stoiskach było lustro w kształcie koła. Moda ta stopniowo ewoluuje i pojawiają się również elipsy, wydłużone owale, półkola, arkady i organiczne plamy. To dla nas potwierdzenie, że idziemy w dobrym kierunku, bo właśnie z tych luster składa się nasza najnowsza kolekcja.

W naszej ofercie znajdują się zarówno lustra z ramami, jak i bez. Bestsellerem jest lustro-koło w czarnej ramie i lustra o organicznych kształtach. Koniecznie z oświetleniem LED.

Okrągłe lustro sprawdza się niemal w każdym pomieszczeniu i stylu, jest niezwykle uniwersalne. Co to w praktyce oznacza? Że jeśli znudzi nam się po jakimś czasie w łazience, to możemy je spokojnie przewiesić do dużego pokoju, przedpokoju lub nad toaletkę w sypialnie – wciąż będzie pasować i pięknie wyglądać!
Takie lustro, niczym zabytkowy lub designerski zegar, wcale nie musi spełniać swojej praktycznej funkcji (kontrolowania wyglądu, przeglądania się) i powieszone np. bardzo wysoko lub nad kanapą, będzie po prostu nadawać pomieszczeniu określonego charakteru, powiększać je i rozjaśniać.

A jeśli nie okrągłości – to co?

Kształty-kształtami, ale nie można wspomnieć o rewolucji w lustrzanej branży, która święci tryumfy od kilku lat, czyli o lustrach z oświetleniem LED w różnych wielkościach i kształtach. Ich szeroką ofertę również można znaleźć w Lus-arze. Są modele z zimnym, neutralnym i ciepłym oświetleniem, w oprawie i bez, z różnego typu włącznikami i matami grzewczymi.

Warto odwiedzić salon sprzedaży w Ostrołęce przy ulicy Przemysłowej 1 – i sprawdzić!