O firmie

Jesteśmy firmą świadczącą usługi dla klientów indywidualnych, firmowych i instytucji, prowadzimy sprzedaż szkieł i luster w ilościach hurtowych i detalicznych. Dla stałych klientów oferujemy korzystne warunki współpracy.

Firma Lus-ar zajmuje się przetwórstwem i obróbką szkła płaskiego i luster, produkując w innowacyjny sposób elementy wyposażenia wnętrz oraz wysoko przetworzone szkło na potrzeby architektury i budownictwa.

Profesjonalne maszyny CNC stosowane do obróbki szkła, najnowocześniejsze technologie i kompetencja wykształconego personelu gwarantują wysoki standard gotowych wyrobów.

Jesteśmy przedsiębiorstwem innowacyjnym, przez co ciągle wzrasta nasza konkurencyjność na rynku usług, które świadczymy. Współpraca ze światowymi partnerami powoduje, że stosujemy surowiec najwyższej jakości i korzystamy z najnowszych technologii. Współpracujemy z wieloma architektami, spełniając ich wysokie wymagania. Świadczymy kompleksowe usługi dla firm i klientów indywidualnych używając szkła i luster jako elementu dekoracyjno-użytkowego.

Nasza oferta obejmuje także wyposażenie w elementy szklane i metalowe według projektów i najnowszych technologii, produkcję luster z oświetleniem i ław szklanych o ciekawym wzornictwie.

Dlaczego warto współpracować właśnie z nami?

Po pierwsze - profesjonalizm
Po drugie - kompleksowa obsługa
Po trzecie - światowej klasy park maszyn
Po czwarte - produkty najwyższej jakości
Po piąte - stosujemy najnowocześniejsze rozwiązania, stale wdrażamy nowe, poszukujemy
Po szóste - nie tylko znamy najnowsze światowe trendy, ale także kreujemy nowe!

Historia firmy

Lus-ar powstał 1990 roku jako klasyczny zakład szklarski, punkt świadczenia usług szklarskich. Nasza wiedza i pasja ma źródło w ręcznej obróbce szkła i luster - tak poznaliśmy specyfikę materiału. Chcąc nadążać za zmianami, jakie następowały w rzeczywistości gospodarczej, zdecydowaliśmy się postawić na rozwój.

Kierunek, jaki sobie wytyczyliśmy, to świadczenie usług i wytwarzanie wyrobów o takim stopniu profesjonalizmu i zaawansowania, jaki spełnia wymogi światowe. Chcieliśmy nie tylko nadążać za najnowocześniejszymi trendami, ale i je kreować.

Dzięki ciężkiej pracy i nauce to się udało.

Obecnie posiadamy najnowocześniejsze centra obróbki szkła, jesteśmy wyposażeni w światowej klasy park maszyn. Stawiamy na innowacyjność, świadczymy usługi na poziomie światowym.

Nasze realizacje można zobaczyć w hotelach, galeriach, centrach handlowych, apartamentach, domach prywatnych i biurach.Lus-ar to światowa technologia i wiedza w dziedzinie stosowania szkieł i luster