Wiosenna promocja
Lustra już od 19 zł!


Kupuj bezpośrednio u producenta.

 Jeżeli chcesz odmienić swój dom za pomocą nowego lustra do łazienki lub pokoju – to właśnie jest ten moment. Organizujemy właśnie wielką promocję na wybrane pełnowartościowe modele.

Wiosenne porządki, to czas, w którym czujemy motywację do zmian w naszych domach: remont, przemeblowanie, nowe dodatki. Nie zawsze jednak idzie to w parze ze stanem naszego budżetu i wtedy jest pora na rozwiązania pomysłowe: jak uzyskać duży efekt niewielkim kosztem?

Wychodzimy naprzeciw tej potrzebie i organizujemy właśnie wielką wiosenną promocję na wybrane pełnowartościowe modele luster. Tak tanio jeszcze nie było i porównywalnych cen za lustra nie znajdziemy również w żadnych marketach budowalnych – a zwłaszcza w tej jakości! Najtańsze modele kosztują nawet 19 zł. Promocja obejmuje lustra typowo łazienkowe, jak i uniwersalne, w różnych wymiarach i o różnym walorach estetycznych. Są to modele gotowe (lustra na wymiar również można tam zamówić, nie są jednak objęte aktualną promocją). Jest ważna do końca maja lub do wyczerpania nakładu i dotyczy produktów dostępnych na miejscu, stacjonarnie (nie działa online).

Szklarski market Lusar Glass, to jak można się domyślić po znajomo brzmiącej nazwie, nowa marka firmy Lus-ar, odwołująca się do korzeni – podstawowych szklarskich usług w dobrych cenach, gotowych i na wymiar, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm. Oferta jest niezwykle szeroka: od małej szybki – do skomplikowanej zabudowy szklanej; od lustra za kilkanaście złotych, po skomplikowane grawery. W swojej ofercie ma również niezwykle modne w tym sezonie lustra okrągłe. Wybór jest ogromny. Podobnie jak salon Lus-ar, mieści się przy ul. Przemysłowej 1.

Adres:
Ostrołęka, ul. Przemysłowa 1
Tel. 29-760-45-96
www.lus-ar.com.pl