WRZESIEŃ – LISTOPAD 2013

KURPIOWSKIE PIASKI 2013
17 czerwca 2013
Jak Lus-ar pomaga drużynie siatkarskiej?
29 listopada 2013
Show all

WRZESIEŃ – LISTOPAD 2013

Tegoroczna jesień upłynęła nam w dużej mierze pod znakiem targów i wystaw – tym razem w charakterze odwiedzających.
Z głowami pełnymi pomysłów i nowych technologii przygotowujemy się w do dynamicznego wkroczenia w 2014 rok.
Tej jesieni inspirowano nas….

…ZA GRANICĄ:

Targi VITRUM HOLLOW GLASS w Mediolanie to najważniejszy event poświęcony nowym trendom w świecie branży szklarskiej. Zapowiedzi, prognozy, techniczne innowacje… To one pomagają nam utrzymać poziom światowej klasy.

THE MUSEUM OF MODERN ART w Nowym Jorku – to nie tylko zbiór najznamienitszych dzieł sztuki nowoczesnej, ale także świetnie zaprojektowany budynek prezentujący najnowsze rozwiązania i architektoniczne i coraz to nowe sposoby prezentowania sztuki. Ponieważ chętnie współpracujemy z muzeami i galeriami, jest to dla nas szczególnie interesujący aspekt zwiedzania atrakcji Nowego Jorku.

LUWR w Paryżu. „Z wierzchołków tych piramid czterdzieści wieków patrzy na was” – powiedział podobno Napoleon na widok Piramid w Egipcie. Co powiedzieliśmy my pod słynną szklaną piramidą przed Luwrem? „Dziś można by ją zrobić lepiej i ładniej…”. Tak czy inaczej, zwiedzenia Luwru okazało kolejnym bezcennym doświadczeniem dla pasjonatów szkła w architekturze i wystawiennictwie. Oprócz wspomnianej piramidy i najsłynniejszej chyba szyby kuloodpornej na świecie (chroniącej Monę Lizę) różnego rodzaju witryny, gablot i zabudowy cieszyły nasze oczy.

…W KRAJU:

TARGI DZIEDZICTWO. Warte odwiedzenia, nawiązaliśmy wiele ciekawych kontaktów i z pewnością nie ominiemy następnych edycji.

MURATOR TARGI: BUDOWA, REMONT, DOM jak co roku cieszyły świetną organizacją i frekwencją. To tu najczęściej zawieramy kontakty z polskimi projektantami wnętrz.

INTERIORS & DESIGN WARSAWY – dużo ciekawych firm i interesujące wykłady. Powróciliśmy do Ostrołęki z teczką wypchaną ulotkami i notatkami.